Zakres obowiązków:
- merytoryczne i kreatywne wsparcie zespołu projektowego,
- implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
- projektowanie i wykonywanie testów,
- prowadzenie dokumentacji technicznej,
- rozwój i optymalizacja istniejących rozwiązań.

Wymagania:
- co najmniej dobra znajomość języka C++ i bibliotek STL,
- znajomość języka C i narzędzi GNU,
- doświadczenie w programowaniu aplikacji dla systemów GNU/Linux,
- znajomość wzorców projektowych,
- znajomość zasad programowania obiektowego,
- zdolność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się,
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym sporządzanie dokumentacji.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wiedza z zakresu protokołów sieciowych i metod integracji aplikacji,
- znajomość Qt framework,
- doświadczenie w pracy z narzędziami TDD.

Oferujemy:
- przyjazną atmosferę w pracy,
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w centrum Szczecina,
- udział w ciekawych projektach,
- kontakt z najnowszymi technologiami.

Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, jednakże nie wykluczamy możliwości przeprowadzenia odpłatnego stażu/praktyk.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101,
poz. 923 ze zm."